Soukromá firma založená v roce 1991

Společnost CHEPORT spol. s r.o. byla založena v roce 1991 čtyřmi společníky jako 100 % soukromá česká společnost a tento status zůstal nezměněn.

Od svého založení se zaměřujeme hlavně na výrobu kapalných, desinfekčních a čisticích prostředků, které se používají v zemědělství, potravinářském a nápojářském průmyslu a zdravotnictví. Vlastním úsilím jsme vyvinuli i úklidové prostředky určené pro domácnost i školy a různé sociální a stravovací provozy, z nichž je velmi oblíbený např. přípravek na sanitaci pivního potrubí v restauracích.

více o společnosti...

Jednatel
Ing. Václav Mareth
+420 603 219 465
vaclav.mareth@cheport.cz
Jednatel
Ing. Michal Mrázek
+420 603 204 147
michal.mrazek@cheport.cz


Představitelé
společnosti

Distribuce
obchodní
zastoupení

distribuce
person
POŘÍZENÍ VÝROBNÍ TECHNOLOGIE VE SPOLEČNOSTI je spolufinancováno Evropskou unií Informace o společnosti Bezpečnostní listy
Obchodní jméno Cheport, spol. s.r.o.
Právní forma společnost s ručením omezeným
IČO 13695797
DIČ CZ 13695797
Sídlo Lhotsko 93, 763 12 Vizovice

Majíce na zřeteli neustálé zlepšování kvality, rozhodli jsme se získat certifikát kvality ISO 9001 pro procesy spojené s výrobou kapalných prostředků privátních značek, což se nám povedlo v roce 2002. Díky tomu jsme mohli uzavřít dlouhodobý kontrakt s nadnárodní společností Diversey, se kterou spolupracujeme dosud. V současné době objem výroby pro tohoto našeho partnera výrazně přesahuje 10 000 tun výrobků ročně. Později byla naše certifikace rozšířena i podle norem ISO 14001 a OHAS 18001 (v současnosti již ISO 45001).

V roce 2005 jsme začali spolupráci s firmou Bayrol, čímž jsme vstoupili na nám dosud neznámou půdu výroby chlorových tablet na desinfekci bazénové vody. Díky spolupráci se společností Bayrol a vlastní pílí a učenlivosti jsme získali zkušenosti a znalosti i v tomto typu výroby a jsme dominantním výrobcem tablet pro tohoto partnera.

Kromě nadnárodních partnerů spolupracujeme i s tuzemskými distributory – firma Palmax se specializuje na dodávky našich výrobků pro zemědělskou živočišnou výrobu a společnost Profexy distribuuje prostředky komunální hygieny na Moravě a ve Slovenské republice.

Provádíme také servis komunálních čistíren odpadních vod ve firmách a obcích v okolí našeho sídla.

V současné době zaměstnáváme více než 60 zaměstnanců. Jejich práce je nadstandardně platově hodnocena, nechybí ani benefity ve formě týdně dovolené navíc či příspěvků na stravování.

Politika naší společnosti ke stažení

Významní
obchodní
partneři

Diversey Bayrol Profexy Chelmax