Novinky a aktuality

13.června 2013 - CertifikátyVýzkumný ústav pivovarský a sladařský, a.s. znovu udělil naší firmě certifikáty na výrobky Dopiline Acid, Dopiline Activ, Dopiline Lux a Dynamic, které potvrzují, že prostředky vyhovují požadavkům definovaným v Kodexu péče o pivo v gastronomii a metodice testování VÚPS. Tyto certifikáty naleznete v sekci "ISO a politika jakosti."

10. srpen 2012 - Certifikát Spolehlivá firmaNaše společnost obdržela certifikát Spolehlivá firma vydaný společností DATABOX provozující portál zivefirmy.cz. Certifikát potvrzuje, že společnost Cheport je otevřenou firmou, která své partnery a zákazníky aktivně informuje o dění ve firmě a operativně řeší všechny požadavky. Certifikát naleznete na straně ISO a politika jakosti.

10. května 2010 - Katalogové listy produktůNyní máte možnost poznat více naše produkty a jejich vlastnosti, nabídku balení a logistické informace. Přidali jsme na náš web sekci "KE STAŽENÍ", ve které naleznete katalogové listy našich výrobků.

15. říjen 2009 - Katalog výrobkůNa našich webových stránkách jsme zveřejnili katalog našich produktů. Byly doplněny informace, obrázky a datové listy ke stažení u všech produktů.

13. srpen 2009 - Spuštěny nové webové stránkySpolečnost Cheport pro své zákazníky a obchodní partnery připravila nové webové stránky s katalogem produktů a nabídkou služeb. Prioritou nové prezentace je přehlednost a komplexnost aktuálních informací.informační linky :
TEL: 577 453 111
TEL: 577 452 830
FAX: 577 452 365


Náš tip - vyzkoušejte naše výrobky:

Ladi UNIVERZÁLNÍ MYCÍ PROSTŘEDEK
Prostředek na mytí nádobí, obkladaček a podlah s květinovou parfemací. Vhod...
více zde >

Dopiline Acid
Kapalný kyselý čistící prostředek k čištění potrubních systémů....
více zde >